Juče je povodom 1. marta – Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine upriličeno polaganje cvijeća na Spomen kosturnicu i Centralno spomen obilježje.
Nakon polaganja cvijeća, u prisustvu delegacija Općine Lukavac, Općinskog vijeća Lukavac, boračkih organizacija, predstavnika društveno-političkog i vjerskog života i drugih, uz prigodno obraćanje Općinskog načelnika dr.sc. Edina Delića i uz intoniranje himne Bosne i Hercegovine, podignuta je zastava na novopostavljeni jarbol na šetnici u ulici Branilaca Bosne.
Nakon podizanja zastave, u sali Policijske uprave Lukavac održana je svečana sjednica Općinskog vijeća Lukavac.
[ngg src=”galleries” ids=”385” display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0”]